APIE MUSKONTAKTAIUTILIZAVIMAS
MODELIAI SALONE
NUOMA
NAUDOTI AUTOMOBILIAI
FINANSAVIMAS
DACIA

ALASKAN

ĮVEIKITE VISUS IŠŠŪKIUS

IŠTVERMĖ BET KOKIUOSE KELIUOSE

Bekelė ir purvas jau nebe bėda. Dėl tvirtos važiuoklės ir didžiulės 223 mm. Prošvaisos, automobilis ALASKAN puikiai susidoroja su bet kokiomis kelio sąlygomis ir užtikrina optimalų komfortą.

4VARANČIŲJŲ RATŲ PAVARA

Rinkitės savo važiavimo rėžimą: dviejų varančiųjų ratų kasdienėms kelionėms, arba keturių varančiųjų ratų – važiuojant nestabiliu paviršiumi ar ratams visiškai praradus sukibimą su keliu. 4 varančiųjų ratų pavarą jungikliu „shift on the fly“ galima įjungti esant ir aukštai, ir palėtintai pavarai.

OPTIMALI RATŲ SUKIBIMO KONTROLĖ

Dar niekad nebuvo taip lengva išvažiuoti iš klampynės ar išsisukti iš sudėtingos situacijos. Dėl riboto slydimo elektroninio diferencialo ir diferencialo blokavimo* funkcijos automobilis ALASKAN padidina ratų varomąją galią ir jie vienodai greitai įveikia visus iššūkius

 

ŽAVĖKITĖS RAUMENINGU DIZAINU

ATLETIŠKAS STILIUS

Įspūdingi matmenys, raiškios formos, galinga priekinė dalis, išskirtinis žibintų „žvilgsnis“, chromuoti langų apvadai, briaunuoto rašto 18 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai. Automobilis ALASKAN turi kuo išvilioti Jus iš pramintų kelių.

 

ĮSITAISYKITE PATOGIAI

ERDVUS IR PATOGUS SALONAS

Automobilio ALASKAN salonas erdvus ir patogus. Dideli automobilio matmenys užtikrina didžiausią patogumą visiems jo keleiviams.

KOKYBIŠKOS MEDŽIAGOS IR KRUOPŠTI APDAILA

Odiniai salono apmušalai suteiks Jūsų nuotykiams su automobiliu ALASKAN elegancijos ir solidumo. Šias medžiagas pasirinkome dėl jų tvirtumo, kad būtų ilgaamžės ir ištikimai tarnautų visose Jūsų kelionėse.

 

ĮVERTINKITE JO UNIVERSALUMĄ

PUIKIOS KROVUMO IR TRAUKOS SAVYBĖS

Turėdamas itin patvarią pakabą, puikias krovumo ir varomąsias savybes, automobilis ALASKAN pranoksta šios automobilių klasės lūkesčius. Su daugiau nei 1 tona naudingąja apkrova ir 3,5 tonos velkamąja galia, šis automobilis yra vienas geriausių savo kategorijoje.

UNIVERSALUS KROVINIO KĖBULAS

Patvarus ir universalus automobilio ALASKAN krovinių kėbulas leidžia gabenti sunkius ir gramėzdiškus krovinius. Dėl patogaus aukščio, ilgio (1,57 m.) ir tvirtų bortų, galinčių atlaikyti 500 kg., jį patogu pakrauti.

C-CHANNEL KROVINIŲ TVIRTINIMO SISTEMA

Ši išmani saugos sistema leidžia Jums apsaugoti ir pritvirtinti krovinį keturiais slankiojančiais ir nuimamais kabliais, pritaisytais prie 3 kėbulo šonuose esančių bėgelių.

SPRENDIMAI PAGAL POREIKIUS

Standus uždangalas, aliuminis krovinių kėbulo uždangalas, apsauginiai kėbulo lankai... Turėdamas platų priedų asortimentą, automobilis ALASKAN gali pasiūlyti konkrečius Jūsų poreikius atitinkančius sprendimus.

 

NEPRILYGSTAMAS VAIRAVIMO MALONUMAS

DAUGIASVIRTĖ UŽPAKALINĖ PAKABA

Turėdamas ypatingą daugiasvirtę užpakalinę pakabą, automobilis ALASKAN puikiai elgiasi kelyje. Stabili, tvirta ir lanksti, ši pakaba puikiai sugeria ir sumažina vibracijas, kad automobilyje nesigirdėtų triukšmo ir vairuoti būtų malonu.

PATOGI VAIRUOTOJO VIETA IR ERDVUS SALONAS

Erdviame, itin plačiame kelių aukštyje, automobilio ALASKAN salone Jūs ir Jūsų keleiviai jausitės kaip namuose. Priekinės šildomos sėdynės odiniais apmušalais galima reguliuoti 8 kryptimis ir jos patogios, lyg krėslai. Užpakalinių vietų atlošų kampas sureguliuotas atlikus turimą, kokia padėtis keleiviams pati patogiausia.

IŠMANUSIS PRIETAISŲ SKYDELIS

Degalų sąnaudos, nuvažiuotas atstumas, navigacijos prietaiso parametrai... trimačio vaizdo spalvotame 5 colių įstrižainės TFT ekrane visą reikalingą informaciją pamatysite iš pirmo žvilgsnio.

DVIEJŲ ZONŲ ORO KONDICIONIERIUS

Su dviejų zonų oro kondicionieriumi ir ortakiais užpakalinėms vietoms, kiekvienas važiuojanti automobiliu ALASKAN galės jaustis patogiai.

BERAKTĖ ATRAKINIMO IR UŽVEDIMO SISTEMA

Nebereikia ieškoti raktų. Su šia sistema automobilis ALASKAN pats aptinka kortelę-raktą ir varikliui užvesti tereikia paspausti mygtuką START/STOP.

DAUGYBĖ DĖTUVIŲ

Patogiais susidėkite savo daiktus į erdvias šonines dėtuves duryse, talpią 4,8 l. prietaisų skydo dėtuvę ar po užpakaline sėdyne. Kad svarbūs daiktai visuomet būtų po ranka, galite susidėti juos į gilę, net 3,3 l. talpos dėtuvę centriniame valdymo pulte

DAUGIAFUNKCINIS VAIRAS

Ant vairaračio įtaisytais mygtukais ir integruotu mikrofonu galite valdyti garso grotuvą ir naudotis telefonu neatitraukdami akių nuo kelio. Integruotais greičio reguliatoriaus-ribotuvo mygtukais lengvai pasirinksite norimą greitį.

LED PURE VISION ŽIBINTAI

Kad važiuodami geriau matytumėte tamsiu paros metu ir Jūsų kelionės būtų saugesnės, automobilio ALASKAN žibintams parūpinome du LED PURE VISION modulius. Jie kelią apšviečia tiksliau ir net 20% ryškiau, nei tradiciniai halogeniniai žibintai.

 

PAŽANGIAUSIOS TECHNOLOGIJOS JŪSŲ PASLAUGOMS

ĮKALNIĄ ĮVEIKTI PADEDANTI FUNKCIJA

Turėdamas paviršiaus nuolydžio kampo aptikimo technologiją, automobilis ALASKAN padeda Jums, kai reikia pajudėti iš vietos įkalnėje. Jis trumpam, kol vairuotojas nuspaudžia akceleratoriaus pedalą, įjungia stabdžius, kad automobilis nepariedėtų atgal.

LEIDIMOSI GREIČIO KONTROLĖS SISTEMA

Leiskite automobiliui ALASKAN pačiam valdyti nusileidimą stačiausiomis nuokalnėmis. Nusileidimo greičio kontrolės funkcija automatiškai reguliuoja nusileidimo greitį ir stabdymo jėgą.

APŽVALGA 360° KAMPU

Važiuojant nedideliu greičiu, automobilis ALASKAN leis Jums išvengti bet kokių kliūčių, nes suteikia Jums 360° apžvalgos galimybę. Kad manevruoti būtų paprasčiau, Jums padės keturi ant automobilio priekinio buferio, po vieną ant šoninių veidrodžių ir užpakalinio borto įtaisyti atstumo jutikliai

ATBULINĖS EIGOS VAIZDO KAMERA

Statykite automobilį be įtampos. Su atbulinės eigos vaizdo kamera prietaisų skyde įtaisytame navigacijos ekrane galite matyti už automobilio esantį vaizdą.

MULTIMEDIJOS ĮRANGA

Kur benukeliautumėte, automobilis ALASKAN leis Jums visiškai išnaudoti Jūsų multimedijos turinį. Prietaisų skyde įtaisytu jutikliniu 7 colių įstrižainės ekranu galite valdyti daugybę funkcijų. Navigacija, muzikos grotuvas, laisvų rankų telefono įranga, Bluetooth ryšys, balso atpažinimo funkcija... Netrūksta nieko. Be to, jos garso įrangoje įtaisytas CD grotuvas, AM/FM radijas ir iki 6 garsiakalbių, o viską valdyti galima prie vairaračio įtaisytu valdymo pultu.

 

SAUGUMAS VISIEMS

OPTIMALUS SAUGUMAS VISIEMS

Automobilis ALASKAN turi 7 oro pagalves ir vaikų sėdynės tvirtinimo elementus Isofix, taip užtikrindamas kuo geriausią Jūsų ir Jūsų keleivių apsaugą

AVARINIO STABDYMO SISTEMA

Jei tenka staiga stabdyti, įsijungia automobilio ALASKAN avarinio stabdymo sistema, kuri didina stabdymo jėgą ir padeda sutrumpinti stabdymo kelią.

ĮKALNIĄ ĮVEIKTI PADEDANTI FUNKCIJA

Sunku pajudėti įkalnėje? Automobilio stabdžių sistemoje kelias sekundes palaikomas slėgis, kad automobilis nepariedėtų atgal, kol pajudės iš vietos įkalnėje.

 

NAŠŪS VARIKLIAI

4x4 PAVARA UŽTIKRINA 3,5 T VELKAMĄJĄ GALIĄ

Priekaba su įrankiais, valtis, žirgų priekaba... Automobilis ALASKAN leidžia vilkti viską, ko reikia, iki 3,5 t. svorio. Dėl tokios savo keliamosios ir velkamosios galios, 4x4 pavaros ir galingų variklių, RENAULT ALASKAN yra vienas geriausių šioje automobilių kategorijoje. Jis – puikus Jūsų kasdienių darbų ir kelionių bičiulis ir palydovas.

ĮRANGA STOP& START

Ypač paranki ir naudinga važinėjant mieste, ši įranga leidžia sutaupyti degalų. Automobilis ALASKAN su dCi 160 AG varikliu, turinčiu įrangą Stop & Start, 100 km. vidutiniškai sunaudoja 6,3 l. degalų ir išskiria 167 g/km. CO₂. Tai – šios kategorijos automobilių rekordas.

*Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija išmatuotos standartiniu būdu pagal galiojančių direktyvų reikalavimus. Visų gamintojų naudojamas vienodas matavimo būdas leidžia palyginti automobilius. Realios degalų sąnaudos gali skirtis, nes priklauso nuo automobilio eksploatavimo sąlygų, jo įrangos ir vairavimo manieros.

TWIN TURBO TECHNOLOGIJA

Varikliuose dCi 190 AG įdiegta Twin turbo technologija – našumo ir nuosaikumo derinys. Du turbokompresoriai leidžia varikliui itin greitai reaguoti į vairuotojo veiksmus pajudant iš vietos ir užtikrinti didelę galią, kai reikia nuosekliai ir pastoviai didinti greitį.

RANKINĖ 6 PAVARŲ DĖŽĖ

Automobilis ALASKAN su rankine 6 pavarų dėže nuo pat pirmosios pavaros užtikrina maksimalų sukimo momentą. Optimaliai naudojant ilgesnę aukščiausią pavarą, galima sutaupyti nemažai degalų.

AUTOMATINĖ 7 PAKOPŲ PAVARŲ DĖŽĖ

Automobilio ALASKAN automatinė 7 pakopų pavarų dėžė turi viską, kad Jus sužavėtų. Su varikliu dCi 190 AG komplektuojama pavarų dėžė leidžia mėgautis patogiu, lanksčiu ir veržliu važiavimu.

« Atgal
© 2019 UAB Alkesta