APIE MUSKONTAKTAIUTILIZAVIMAS
MODELIAI SALONE
NUOMA
NAUDOTI AUTOMOBILIAI
FINANSAVIMAS
DACIA

KADJAR

RENAULT KADJAR, IŠDRĮSK GYVENTI!

Ar esate pasiruošę susipažinti su RENAULT KADJAR, naujuoju С segmento RENAULT visureigiu? RENAULT KADJAR tai – tvirto būdo automobilis, laužantis automobilių pramonės taisykles. Ir mieste, ir už jo ribų, ir netgi ten, kur nedrįsote net svajoti, jis jaučiasi kaip žuvis vandenyje.

Šis universalus, išraiškingų bruožų automobilis gali būti kelių variantų: 4x2 ir 4x4. Jis ištikimai lydės jus visais gyvenimo atvejais – nuo verslo susitikimų iki naujų netikėtų nuotykių.

TVIRTAS BŪDAS

Išraiškinga priekinė automobilio dalis, dideli žibintai, akį traukiančios radiatoriaus grotelės: automobilis RENAULT KADJAR ragina nesėdėti vietoje ir keliauti pirmyn, kur laukia daugybė naujų atradimų. Drąsios užpakalinės dalies linijos sukuria solidumo ir kvapą gniaužiančio veržlumo įspūdį. Išskirtiniai šviesos diodų technologijos „Full LED“ žibintai traukia akį savitumu ir pabrėžia stiprios asmenybės įvaizdį

Jokiame kitame automobilyje nesijausite taip gerai. Kokybiškos medžiagos, kruopšti sėdynių apdaila, sportinė vairuotojo sėdėsena, variklio garsas... Jaučiate jaudulį ir laisvę? Nedvejokite ir pasitikite naujus nuotykius.

« Atgal
© 2014 UAB Alkesta